Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събуждат се сутринта седемте джуджета. Първото тича в кухнята и започва да вика: - Кой ми е ял от чинията... След него тича второто: - Кой ми е ял от чинията... Изреждат се всички, а от спалнята се чува раздразнения глас на Снежанка: - Уф, как сте ми омръзнали всички! Абе не съм готвила още...
Любими Герои 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

Министър Рашидов правил инспекция как върви реставрацията на паметника на Цар освободител. Изведнъж из под земята се чул гласа на самия цар -Вежди, искам нов кон, че този много остаря. Уплашил се Рашидов и хукнал да сподели с Цветанов и Бойко. Те помислили, че министъра е прекалил с уискито, но все пак решили да отидат на място и да видят каква е тази работа. Като стигнали до паметника, отново се чул гласът на царя. - Вежди, аз те помолих за нов кон, а ти ми водиш две магарета. - Няма лошо без добро - разяснява един на приятеля си. - Например, лошият навик да се наливаш с водка вечер води до добрия и полезен навик да пиеш минерална вода сутрин. Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж вижда вляво из шубрака Кумчо Вълчо. Изненадана го запитва: - Кумчо Вълчо, защо са ти толкова големи очите? - Защото а....кам. Двама мъже си говорят: - Моята жена е ангел. А другият отговорил: - И моята не е човек. Учителите по математика бият тревога. В точка А са свършили автобусите, а в точка Б - велосипедите.