Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не плачи, момченце мило, ето давам ти лепило.
Черен хумор 1,950 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса" Реплика на майстор В магазин за електрически уреди влиза германец: - Дайте ми осем изгорели крушки. - Какво ще правите с тях? - учудено пита продавачът. - Ще си подредя една тъмна стаичка. Двама старци си говорели и единия се оплаквал на другия, че вече е стар и не е както едно време... Тогава другия казал: - Я се виж бе, много хляб има още в тебе!! - Хляб има, ама салам няма... Две пенсионерки си говорят. Едната: - Знаеш ли, аз май съм хипнотизатор! Вчера за пореден път се убедих! Само да се кача в трамвая и да погледна някой седящ младеж, той веднага заспива! Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон!