Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eдно момче имало проблеми с общуването и не можело да си намери приятелка. Негови приятели го посъветвали да отиде на врачка. В града имало една много добра и била помогнала на много хора. Отишъл младежът, врачката му баяла, правила някакви заклинания и след половин час му казала че е готов за подвизи. Една дума да каже и мацките са негови. Младежът решил веднага да изпробва късмета си и отишъл в един бар. Седнал и зачакал. По едно време се задала страхотна мацка и той решил че ще я сваля, но нали бил притеснителен все не се решавал да я заговори. Тъкмо се престрашил и момичето станало и влязло в тоалетната. Момъкът чакал, чакал... Тъкмо когато се отказал и решил да си ходи, мацето излязло. Младежът надъхан отишъл до нея и казал: "Сра,а?"
Любими Герои 3,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Край, това е! Писна ми от това безкрайно пиянство, тъпи флиртове, безмислени разговори и постоянна сънливост...Най-после почвам нещо смислено. - Какво, свърши ли отпуската? - Не, започва! Един шофьор си плаща глобата за бързо каране на полицая и този му дава квитанция. - Какво да правя с това листче? - пита шофьора. - Добре го запазете! -казва му полицая, като получите още 9 от тях, ще ви дадем колело. По-добре седем пъти да се покриеш с пот, отколкото един път-със скреж. Върви си една мутра и гледа - жаба! Взима я, а тя му проговаря: - Виж к`во, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Ако ме целунеш ще видиш в каква хубавица ще се превърна. Взел жабата и я сложил в джоба си. Повървял малко и я извадил. Пак почнала тя: - Целуни ме и... И така няколко пъти. Ядосала се жабата: - Няма ли да ме целунеш най-после!!! - Виж сега - На мен принцеса не ми требе, ама говоряща жаба по ме кефи! В един ресторант влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва да поръчват от всичко по много и да се веселят. Когато се наканват да тръгват, идва сервитьорът и казва "Сметката е 350 лв." Пожарникарят бавно се изправя и пита "Мога ли да видя разрешението ви от пожарната?". Сервитьорът смутено се връща и след малко идва с нова сметка "280 лв.". Данъчният казва: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се върнал. След малко идва за трети път и казва плахо "200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Добре де, двеста - двеста, давай ги и да тръгваме".