Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровче влиза в сладкарница и пита: - Добър ден, какви закуски имате? - Всичко имаме! Кифли, мифли... баници, кроасани... - Две мифли моля!
Разни 1,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво може да е по-страшно от питбул, заразен със СПИН? - Само мъжът, който го е заразил! Влиза в бара кон и си поръчва бира, барманът и и всички в заведението гледат очудено: - Ти можеш да говориш? - попитал бармана. - Ами да мога - отговорил конят. - Искаш ли да работиш в цирка? Ще имаш храна в изобилие, всички готини кобилки ще са за теб,ще си живееш царски - предложил бармана. - Добре де всичко е много хубаво както ми го описваш обаче ми е много чудно за кво му е на цирка компютърен специалист? - казал коня. В жените всичко трябв ада е прекрасно! И душата, и мислите, и всичко, за което сега си помислихте! Седи един мъж на бара и си пийва питието и по едно време до него сяда една готина мацка. Поогледал я той, и казал: - Да бях художник - да те нарисувам, да бях поет - да те възпея, ами какво да правя, като съм прост автотенекеджия... От лудницата преглеждали трима пациенти да определят вече излекувани ли са. Питали първия: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали втория: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали третия: - В банята ти растат ли гъби? - Не. Решили, че може да си ходи и го пуснали. Като се върнал в къщи жена му попитала: - Как така те пуснаха? - Абе питаха ме дали растат в банята ми гъби. - И ти кво им каза? - Че не растат. - И защо така? - Ха, да им кажа, че да ми ги откраднат ли?