Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпруг се връща от работа. Жена му се провиква от спалнята: - Скъпи, купих ти великолепен подарък за рождения ден. - Покажи ми го. - Почакай един момент да го облека! ...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Габровче влиза в сладкарница и пита: - Добър ден, какви закуски имате? - Всичко имаме! Кифли, мифли... баници, кроасани... - Две мифли моля!
Разни
03.10.2017
1,756 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво може да е по-страшно от питбул, заразен със СПИН? - Само мъжът, който го е заразил!
Влиза в бара кон и си поръчва бира, барманът и и всички в заведението гледат очудено: - Ти можеш да говориш? - попитал бармана. - Ами да мога - отговорил конят. - Искаш ли да работиш в цирка? Ще имаш храна в изобилие, всички готини кобилки ще са за теб,ще си живееш царски - предложил бармана. - Добре де всичко е много хубаво както ми го описваш обаче ми е много чудно за кво му е на цирка компютърен специалист? - казал коня.
В жените всичко трябв ада е прекрасно! И душата, и мислите, и всичко, за което сега си помислихте!
Седи един мъж на бара и си пийва питието и по едно време до него сяда една готина мацка. Поогледал я той, и казал: - Да бях художник - да те нарисувам, да бях поет - да те възпея, ами какво да правя, като съм прост автотенекеджия...
От лудницата преглеждали трима пациенти да определят вече излекувани ли са. Питали първия: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали втория: - В банята ти растат ли гъби? - Да. Не го пуснали да си върви. Питали третия: - В банята ти растат ли гъби? - Не. Решили, че може да си ходи и го пуснали. Като се върнал в къщи жена му попитала: - Как така те пуснаха? - Абе питаха ме дали растат в банята ми гъби. - И ти кво им каза? - Че не растат. - И защо така? - Ха, да им кажа, че да ми ги откраднат ли?