Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В училише: - Кой е прочел "Под игото"? - Трябваше да го прочетем ли? - Разбира се! - Да му се невиди, а аз го преписах.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Кой казва, че държавата не се грижи за хората в неравностойно положение?! Програмата на БНТ е изцяло насочена към умствено изостаналите.
Бисери
03.10.2017
3,293 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новоизлюпено змийче пита брат си: - Абе братче, ние отровни ли сме? - Откъде да знам?!?!?! - Питам, щото си прехапах езика!
2050-та година: - Дядо, помниш ли, когато Америка била в криза, японците са се разорили, Евросъюзът се разпаднал... - Да, дядовото... - А вярно ли е, че Абрамович тогава се е разорил и е продавал пирожки? - Вярно е! - А как тогава отново е станал милиардер? - Взимаше по 0,10 $ от всеки, който идваше да види това.
Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша.
Хранителен магазин "Бумеранг" - ядеш неща, а те се връщат.
Пияница се прибира в къщи, но не може да пъхне ключа в ключалката. След половин час почва да звъни на домофона. Жена му се подава сънена от прозореца и пита: - Що звъниш, бе? Ключ нямаш ли си? - Аз ключ имам ама дупка да ми пуснеш, добре ще е! - отговаря пияндето.