Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кой казва, че държавата не се грижи за хората в неравностойно положение?! Програмата на БНТ е изцяло насочена към умствено изостаналите.
Бисери 3,293 прегледа
Следващ →

Още вицове

Новоизлюпено змийче пита брат си: - Абе братче, ние отровни ли сме? - Откъде да знам?!?!?! - Питам, щото си прехапах езика! 2050-та година: - Дядо, помниш ли, когато Америка била в криза, японците са се разорили, Евросъюзът се разпаднал... - Да, дядовото... - А вярно ли е, че Абрамович тогава се е разорил и е продавал пирожки? - Вярно е! - А как тогава отново е станал милиардер? - Взимаше по 0,10 $ от всеки, който идваше да види това. Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша. Хранителен магазин "Бумеранг" - ядеш неща, а те се връщат. Пияница се прибира в къщи, но не може да пъхне ключа в ключалката. След половин час почва да звъни на домофона. Жена му се подава сънена от прозореца и пита: - Що звъниш, бе? Ключ нямаш ли си? - Аз ключ имам ама дупка да ми пуснеш, добре ще е! - отговаря пияндето.