Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един хотел нямало достатъчно места и се наложило да спят на едно легло Бай Ганьо, американецът и англичанинът.Бай Ганьо бил в средата. По някое време кихнал, изплюл се към тавана и слюнката опръскала другите двама. - Хей, какво правиш? - разсърдили се те. - Като се каниш да правиш такива работи, обаждай се поне предварително с думата "Внимание!", за да се подготвим и да си скрием лицата под завивката. Не щеш ли, след малко Бай Ганьо извикал: - Внимание! Двамата веднага си пъхнали главите под завивката. Тогава Бай Ганьо изненадващо пръднал.
Бай Ганьо 6,786 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колежката разказва, че нещо се била разсеяла и в кварталното магазинче попитала: - Портокалите български ли са? А продавачката на секундата: - Български са! Постоянно мисля за това, че всичко е временно. Един пиян студент влиза на изпит и пита преподавателя: - Госсине, изпитвате ли пияяни студенти? - Ами по принцип не, но ще направя изключение. Тогава студентът се обърнал назад и казал: - Момчета, внесете го! Професор по психология поздравява новия си клас: - Който от вас се смята за глупав, моля да стане! След минута мълчание един младеж става. - Добре, колега. Значи вие се смятате за слабоумен? - пита професорът. Момчето отвръща: - Не професоре, просто не искам да гледам как само вие стоите прав. Tри баби седят и се хвалят с внуците си: - Моя е много умен, по цял ден разни треви отглежда - суши ги, реди ги. Сигурно, като порасне ботаник ще стане. Казала 1-вата. Втората баба казала: - Моят пък, лекар сигурно ще стане - по цял ден разни спринцовки подмята, разни лекарства. Може и фармацефт да стане, толкова е умен!! Третата въздъхнала: - Моя внук така к’ат гледам май пилот ще стане. По цял ден нещо все смърка и вика: "- АРЕ БАБО - ЧАО. АЗ ИЗЛИТАМ!!"