Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изнервен баща към сина си: - Пешко, стига обикаля в кръг, че ще ти закова и другия крак!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Две старици, целите в бръчки. Едната казва: - Вчера по телевизията даваха как живее Бриджит Бардо, и самата нея я показваха. Помниш ли, когато бяхме млади, как мечтаехме на нея да приличаме? - Аха. - Ами сбъдна ни се мечтата.
Разни
03.10.2017
1,959 прегледа
Следващ →
Още вицове
Азис си купува велосипед: - Защо педала не е стегнат? - Ааа, този десния ли, ами с лява резба е!
-Защо блондинките гледат порнофилмите до надписите? - Искат да видят дали главните герои ще се оженят...
Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул?
Хубавите неща ставали бавно... Tова обяснява трудното ми ставане сутрин...
На тоя симпатяга що му е такъв сплескан носа. Да не е боксьор? Не е боксьор. Мие прозорците на публичния дом..