Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Карал си един пловдивчанин колата с бясна скорост и нещеш ли изкача един полицай на шосето и го спира. Пловдивчанинът намалява и спира. Отваряйки стъклото на колата, полицаят го пита: - Вие да не сте пили? - ?!? … Аз не съм пили, аз съм лъв - отговаря пловдивчанинът.
Шофьори 4,264 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главният доктор вика при себе си студент-стажант: - Вие в ред ли сте? Защо сте казали на пациенат, че се готвим да му отрежем краката? Стажанта, смеейки се: - За да го накарам да ходи. Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме! Windows Vista се появи на пазара, за да заобичат всички Windows XP.... Колежките са като цветята - трябва да се късат. (Доцент) - Колко японци са нужни за да сменят една електрическа крушка? - Петима: единия ще сменя крушката, а останалите ще се чудят как да пробутат старата на американците!