Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо програмистите не сипват в колите си бензин 95? - Страх ги е от блокиране на системата!
Програмисти 2,978 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра се обажда в газификация: - Братле, какво става? От сутринта съм пуснал газовия котлон, а още не се е запалил. - А кибрит палихте ли? - Еййй, забравих! Сега ще запаля... Един пич с трабант блъска един голям мерцедес 600 CEL. изскачат четири якички момчета от там и: - Ей, ще те пребием бе копеле! - Ама как така не е чесно аз сам един, а вие сте четири! Позамислил се шефа и: - Пешо, отиваш на негова страна. - Ама как така не е честно ние сме двама, а вие сте трима Помислил шефа: - Иване, отиваш към тях! - Ама как така, пак не е чесно ние сме трима, а вие сте двама! Помислил, помислил шефа: - Ей ти с трабанта, аре бързо бегай от тука ние ще се разберем! Марийка споделя с майка си: - Мамо, струва ми се, че Иванчо е алкохолик! - По какво съдиш Марийке, вие ходите от три дни! - Ами снощи в дискотеката за първи път му седнах в скута и почуствах, че има половин литрово шише с водка в джоба! - Хубаво си е момчето, нищо му няма! Аз цял живот седя в скута на баща ти върху една ампула с пеницилин!! - Защо вятърът повдига полите? - Защото вятърът е от мъжки род! Най-икономичният човек - това е нудист на диета.