Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Редник:"Разрешете да остана!" (в класното помещение) Ротния (Цачо Гюлето): "Влизай в строя и сядай!" 1985г. ВНВАУ - Шумен
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Насред големите студове спрели отоплението в секс-шопа и половината стока се одървила.
Бисери
03.10.2017
2,693 прегледа
Следващ →
Още вицове
Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание.
Една вечер двама руснаци се напили. На сутринта единия се обажда на другия и му вика: - Ей, снощи водка пихме ли? - Пихме! - Вино пихме ли? - Пихме! - Бира пихме ли? - Пихме! - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме! - А ходи ли до кенефа? - Не. Защо? - Ами да те предупредя да не ходиш, защото аз сега ти се обаждам от Токио...
Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си. — Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. – казал вожда След известно време Иван идва с десет банана. — Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук. — 1, 2, 3, 4, 5… , 6… … , 7… … … Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив. Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача. -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9… . хахаха. – засмял се Георги след което бил изгорен жив. В отвъдното Иван и Георги си говорят: — Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван. — Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! – разсмял се Георги
Лекар казва на пациента си: - И запомнете, алкохолът е най-лошият ви враг! Избягвайте го! - Докторе, какъв мъж ще съм аз, ако се покажа страхливец в лицето на врага?
Звъни се. Ошашавеният стопанин на къщата открива пред вратата трима с противогази, гумени плащове и гумени калъфи на обувките. Единият държи огнехвъргачка. От единия противогаз се чува боботене: - Вие ли дадохте кръв за анализ вчера?