Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад мъж отива на лекар: - Докторе, помагай, не съм срал от 2 месеца. - Ето, вземи две хапчета от това и утре ще те отпусне. След една седмица младежът пак при същия лекар: - Докторе, взех ги тия хапчета, ама нищо не стана. - Добре, тогава вземи тези, но внимавай че са много силни. След още една седмица: - Докторе, пак не можах да се изсера! - Ех, как така, бе? Ти какво работиш? - Ами сега съм студент. - Ааа, така кажи, бе! На ти 10 лв., ходи се наяж някъде и се изсери едно хубаво!
Разни 1,471 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор към пациентка: - Да-а-а...Нещо не ми харесвате... - И Вие докторе не сте някой красавец! Мъж се оплаква на консултант по семейни отношения: - Тя си води дневник, в който записва всички неща с май-малки подробности! - И какво? Много жени си водят дневници. Няма нищо необичайно. - Да, но жена ми го води с една седмица напред! Говорят си двама футболни фена за световното: - Защото отборите-фаворите, освен Германия, малко голове вкарват? - Защото им пречат африканските свирки. Заради тях не чуват подсказванията на треньора и се объркват. А немският отбор е машина! Тя може да работи при всякакъв шум и без подсказвания... Едно момиче не можело да си намери приятел, защото му миришела устата. Майка му казала да не говори, а само да кима с глава. Отишло един ден момичето в един бар и там я срещнало едно момче. - Ти сега ли дойде? - попитало момчето. Момичето кимнало с глава. - Искаш ли нещо за пиене? Момичето пак кимнало с глава. - Ти да не си няма? - учудило се момчето. - Не - не успяло да се сдържи момичето. - Пръдна ли? - Неее! - извикало момичето. - Е сега вече се насра! Чък Норис минава преди господина от Лондон...