Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влизат мъж и жена на вече преклонна възраст в автобуса. Контрольроката им задава въпрос: - С карта или билет сте? При което следва светкавичен отговор на бабата: - Ами не, с мъжа ми съм! (реален случай...)
Тъпизми 3,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стефан имал работа до едно село. Натоварил багажа на каруцата, взел кучето и тръгнал. Изминал 50 километра, но конят му се уморил и казал: - Стефане, дай да спрем да си почина малко! Не издържам вече! Стефан като чул, че коня му говори, се стреснал много, оставил всичко и тръгнал да бяга. Бягал, бягал, избягал 5 километра и спрял да си почине. По едно време кучето му го настигнало. Стефан си казал: - Добре, че поне кучето ми е нормално! А кучето му казало: - Стефане, а знаеш ли и мен как ме стресна тоя кон, бе? Фейсбук ме пита какво мисля. Туитър ме пита какво правя. Форскуеър ме пита къде съм. Извод: Интернет е жена ми. - Що е ушната кал? - Престояла Картофена манджа! "Пролетта дойде. Половината офис чете "как да свалим мацка", а другата половина от офиса "как да свалим хубав мъж"." Това добре. Лошото е когато сте само мъже в офиса, но горното важи и за вас... - Докторе, ще ми предложете ли някакво евтино средство срещу безсъние? - Предложих ви - бройте до 100 овце. - Разберете, докторе, скъпо ми е да купя 100 овце, за да ги броя после.