Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис над писоар в мъжка тоалетна: "Не се надценявай - ела по-близо".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
В училище: - Деца, кой ще каже думичката с най-много букви "о" в нея? Петьо: - Око. - Добре, Петьо. Някой друг? Марийка: - Организационно. - Чудесно, Марийке! Друг? Иванчо: - Гооооооооооооооооооооол!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,748 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Казват, че си се оженил. Как е, жена ти честна ли се оказа? - Честна. Вече цял месец живеем заедно и още нищо не ми е откраднала.
Един богаташ извикал най-тъпите селяни на земята. Те били 3-ма. И им казал: - Който ми донесе най-много топчета за пинг-понг ще получи всичко мое. Първият донесал 56 огромни тира с топчета, вторият донесъл 4 огромни кораба, а третият донесъл 2 огромни топки. - Нали казах да ми донесете колкото се може повече топчета за "пинг-понг"?! - Аааааа, аз чух топките на Кинг-Конг...
Европейска рецепта за коктейл "Секс на плажа" : сок, водка, ликьор, плодове, разрязан портокал. Руска рецепта за коктейл "Секс на плажа": плаж, водка, ВАЗ 2109, разреден акумулатор.
Между колеги, на които им е дошло до гуша от работа: -През тази ваканция няма да работя нищо. Първите десет дена ще седя на стола и ще си почивам. - А през вторите десет дни? - През вторите може и да се полюлея...
- Розичка! Прочетох в Интернет, че 2012 година ще преживеят само тези астрални знаци, които имат рога - Овни, Телци, Козирози! А аз съм Скорпион... Какво ще правим, Роза?! - Мони, не мрънкай, каквото можах - направих! Ще живееш дълго и щастливо!