Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Bolt би световния рекорд? - Защото го гонеше Gay.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Как би звучала Тони Бракстън в Перник: Unbreak my golf, say you’ll fix it again ...
Други
03.10.2017
2,594 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян стои на улицата и вика: - Чудо, току-що видях НЛО! - Наистина ли сте видяли летяща чиния? - го пита мъж с брада и мустаци. - Кълна Ви се, госпожо!
Перото е по-могъщо от меча! Трябва само да го забиеш на правилното място...
Попитали радои Ереван: - Кога една жена съжалява истински съпруга си? - Когато правят секс и тя му трие потта от челото. Тогава си мисли: "Ех да има някои да те замести."
Дъщерята се обажда на майка си от Испания - Ало,зрасти мамо,со керса ма,добре ли сти сички? - Дубре смие,бут лачо,прати някой лев. - Нямам пари,само евро,бати ко прай? - Вечи ий дубре.Приди 6 мейца ходи за тел ма панна от стълба Преди 3 мейца мина през ТЕЛк и му дадаха пенция за нивалинус. - Ади,чау. - Чау
След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: - Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: - Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как - дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… - Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? - Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР.