Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как би звучала Тони Бракстън в Перник: Unbreak my golf, say you’ll fix it again ...
Други 2,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян стои на улицата и вика: - Чудо, току-що видях НЛО! - Наистина ли сте видяли летяща чиния? - го пита мъж с брада и мустаци. - Кълна Ви се, госпожо! Перото е по-могъщо от меча! Трябва само да го забиеш на правилното място... Попитали радои Ереван: - Кога една жена съжалява истински съпруга си? - Когато правят секс и тя му трие потта от челото. Тогава си мисли: "Ех да има някои да те замести." Дъщерята се обажда на майка си от Испания - Ало,зрасти мамо,со керса ма,добре ли сти сички? - Дубре смие,бут лачо,прати някой лев. - Нямам пари,само евро,бати ко прай? - Вечи ий дубре.Приди 6 мейца ходи за тел ма панна от стълба Преди 3 мейца мина през ТЕЛк и му дадаха пенция за нивалинус. - Ади,чау. - Чау След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: - Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: - Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как - дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… - Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? - Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР.