Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо Сметната палата не разследва разхищенията на самия връх? - Защото няма таквиа големи числа в математиката.
Професионални 3,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166. Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. Прибира се един човек у дома и гледа в съседната къща един огромен тенискорт и съседът му играе срещу Агаси пред публика... - Абе съседе, откъде се взе тая чудесия? - шашнал се човекът - Ами хванах златната жаба в тукашния язовир. Можеш и ти да я намериш - само внимавай, че е малко глуха... Отишъл човекът, намерил жабата и й казал: - Направи цялата ми къща да е в злато! Връща се у дома си, гледа - цялата къща в блато. - Бре съседе, виж какво направи тая жаба - аз й казах злато, тя блато направила - приплакал той - А ти какво мислиш, че аз съм си поискал голям тенис?! - Борд 1213 вика диспечера, горивото ни е на нула, всички прибори отказаха, ние падаме!!! - Какво си се развикал? Чуваме те. И те зачерквамееее... - Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?! - Вземи ски.