Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Учителката питала в час децата кое животно има най-голяма уста. Децата отговаряли: крокодила, хипопотама ... и т.н. Иванчо вдигнал ръка и отговорил: - Майка ми - Защо така бе Иванчо говориш за майка си - попитала учителката. - Ами преценете сама - отговорил Иванчо. Снощи нашите гледаха телевизия и чух баща ми да казва на майка ми: "Хайде гаси телевизора и го лапай!"
Иванчо и Марийка 3,727 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама колеги Х и Е отишли заедно на командировка, но поради проблем с резервацията им и двамата трябвало да спят в една стая. Настанили се те и вечерта запили здраво в кръчмата. Рано сутринта се събудили и Х. се обърнал към Е. - Едно на нула !! - Моля ! - не проумял Е. - Абе, едно на нула! Ти така се беше натряскал вчера , че се възползвах и те праснах отзад !! Е. само стиснал зъби но тъй като наистина нищо не си спомнял си замълчал. Минал един и месец и отново двамата заедно в командировка и отново проблем със стаите и отново пиянска вечер. На сутринта Е. към Х. - Едно на едно ! - Моля ? - попитал Х. - Абе едно на едно !Предния път нали си спомняш, е сега пак така ама аз тебе! - Абе идиот , аз се само се шегувах! - А-а-а-а , ами така кажи де ! В такъв случай - Едно на Нула !! - Мими, ти първия път за пари ли го направи или от любов? - Разбира се, че от любов, тва пет лева пари ли са? - Ще Ви дам съгласието да се ожените за дъщеря ми, но при условие, че ще спрете да пиете, да пушите, да скитате с приятели и ще и помагате в домакинската работа - пране, готвене, миене и т.н.... - Ама Вие да не искате дъщеря Ви да се омъжи за някой идиот? Няколко мутри седят в сауната. По едно време звъннал мобифон. Едно от борчетата става, взима го и отговаря на обаждането: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... да... до към 12. Какво искаш да си купиш? обувки? 900 долара? Защо са ти нови обувки? Ще ходиш на театър... еми добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко мобифона отново звъни. Същото борче вдига отново: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... до към 12. Какво искаш да си купиш? Кожено Палто? Защо ти е кожено палто? Заминаваш в планината? 10 хиляди? Добре, знаеш къде са парите... Минало се малко време, мобифонът пак звъннал: - Ало... да, мила.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 12. Какво искаш да си купиш? Нова кола? Защо ти е пета кола? Да се изфукаш пред Мими? 100 хиляди? Добре, купи си... знаеш къде са парите... Затваря мобифона, обръща се към останалите в сауната и пита: - Некой знае ли на кой е тоя мобифон бе? - Вчера в киното някакъв мъж снимаше с две камери за пиратска версия на филма! - А защо с две? - Ами 3D!