Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос към радзио Ереван: - Как да се отърва от срамни въшки? - Най-лесният начин е като ги замените с безсрамни, но не Ви го препоръчваме. По-добре е да се намажете със спирт и да изчакате да изпадат пияни.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жена ми разправя, че не я вълнува, с какво се занимавам в командировките, при условие, че това не ми доставя удоволствие.
Бисери
03.10.2017
3,698 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как не те е срам! Всяка вечер се връщаш пиян! – нарежда съпругата. — Ако бях трезвен, вярваш ли, че бих се върнал? – отвръща й троснато съпругът.
Един рибар стоял на реката с тухла на главата. Покрай него минала жена. Заинтересувала се и го попитала: - Господине за какво ви е тая тухла на главата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Вие луд ли сте? - тръгнала тя, но любопитството наделяло и се върнала: - Кажете, господине, за какво ви е тухлата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Е, стига де! - Пусни ми и ше ти кажа! - Добре - казала тя и отишли в храстите. След като я оправил пича се облякъл и отишъл да си хвърли въдицата наново. - Сега кажете за какво ви е тухлата? - Ами на червей нищо не се е обадило още, ама на тухлата ти си третата за днес!!!
Иванчо се прибира от училище и казва на баща си: -Татко, татко кажи "Два гълъба бели. " -Бягай от тука, не виждаш ли, че гледам телевизия! -Айде бе, татко, кажи "Два гълъба бели! " -Абе бягай от тука бе казах ти, че гледам телевизия! A майка му: -Абе кажи на детето "Два гълъба бели" какво толкова ще ти стане. -Е, добре! Два гълъба бели! Иванчо: -Да ядеш два х*я дебели. -Майка ти да ги яде, тя ме накара да го кажа.
Как е валяк на руски - путитъпкател.
Според малките деца пръчката е .... ЖЕНСКАТА НА ПРЪЧА, а гъската е...... ЖЕНСКАТА НА ГЪЗА!:))