Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две мутри, пресни шофьори, се возят в БМВ. Единият пита: - Брато, защо има толкова много хора по пътя? - Защото се движим по тротоара, брато. - Брато, защо не натиснеш клаксона? - Ами защото ти караш, брато...
Разни 1,584 прегледа
Следващ →

Още вицове

Той: - Любов моя, наистина ли аз съм първия мъж в твоя живот? Тя: - Разбира се, мили! Но защо всички мъже винаги задават този въпрос? "Дянков подаде оставка" Скъпи Дянков, музо моя, как можа да си отидеш? Кат мокра връв ти взе завоя, вместо мъжки да се биеш! Под мостовете не шумят реки, защото ти и тях изпи. По улиците хората се щурат и търсят те да ти го турят... Ела, бе, мъж си или не? Набързо си събра багажа и духна, хич не знам къде изнесе се със антуража. Плати ли тока си поне? А парното? Ами водата? Или маскира се с боне и фуста, както ти приляга? Обувки с токчета високи обуй и бързо да те няма, че тук със чувства най-дълбоки, ще те заврем обратно в твойта мама! По времето на Сталин ще вдигат паметник на Пушкин в Москва. Носят проекта на Сталин за одобрение: стои Пушкин, чете томче съчинения на Сталин. Генералисимусът коментира: - Политически е правилно, но исторически - неправилно! Не може. Носят му нов проект - стои Сталин и чете томче на Пушкин. - Исторически е правилно, но политически - неправилно! Не може. Носят му трети проект - стои Сталин, и чете томче съчинения на Сталин. - Ето това е! И политически правилно, и исторически правилно! Приема се! Животните в джунглата намерили сакровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със сакровището..... Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо.. От там слонът "А, че защо ни е тва месо" .. обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки .. Слонат пак "А, че защо са ни тези кокошки" Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки.. Слонът пак "А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим... - Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал" - А, че защо са ни тея балони?! По време на кукерския карнавал в Перник, освен сергиите с пиене и ядене, най-популярна беше сергията с ножовете...