Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдят Александър Томов: — Подсъдими, признавате ли своята вина, че сте измамили и сте присвоили един милион лева? — Признавам, но искам да се вземе под внимание за смечкачващи вината обстоятелство. — И какво е това обстоятелство? — Беше първи април.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо ще ни разкажеш ли за Пируанската овца? - Да госпожо: Мършава, нечовекоподобна и стои пред нас!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,067 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на втората световна война на един руски военен кораб засичат че ги приближава торпедо. Капитана вика боцмана при себе си и му казва: - Боцман, приближава ни торпедо и май ще потъваме. Отиди при екипажа да ги подготвиш психически за да няма паника след удара. Боцмана приел заповедтта, слезнал в каюткомпанията и вика на екипажа: - Момчета хайде на бас, че като си го извадя и ударя с него по масата, кораба ще се разцепи на две и ще потъне. Екипажа се развеселил и някой се обадил: - Хе-хе... боцман знаем че ти е голям, ама чак пък толкова ... Хванали се на бас, боцмана си го извадил, ударил по масата, кораба се разцепил на две и потънал. Във водата плува боцмана хванал се за една дъска, по едно време доплувал капитана хванал се и той за дъската и вика на боцмана: - Идиот си боцмане... и шегите ти са идиотски - торпедото не улучи!
Отива един човек в спешен кабинет с нож в корема. Доктора: - Работното ми време изтече, ела утре. - Ама червата ми текат, до утре ще умра. Направете нещо! Доктора извадил ножа от корема, забил го в окото му с думите: - Колегата очен работи до 19.00 часа!
Един пияница споделя с приятеля си:<BR>- Защо говорят хората за мене, че пия без мярка? Това не е вярно. Аз пия с мярка.<BR>- Е каква ти е мярката?<BR>- Пием докат’ са насерем.
- Разкажи ми за себе си? - Глупава съм... - Харесва ми, продължавай!
По време на вечеря съпруг намира в супата си косъм и вдига скандал.Съпругата недоволна казва: - На времето казваше, че цялата ще ме изядеш, а сега един косъм не можеш да преглътнеш от мен!