Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На полицията с любов Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ`ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите.
Любими Герои 3,872 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо пита учителката си: - Госпожо, химикалката е от женски род нали? - Да - отговаря тя. - Госпожо, пълнителя е от мъжки род нали? - Да. - Добре защо тогава като щракам с химикалката не падат малки химикалчета? Срещат се две блондинки, които не са се виждали отдавна. - Е, как е? - Ох, вчера едно гадже ми подари палто от норки! - Потресаващо! - А следващата седмица едно друго гадже ще ме води на Канарските острови. - Потресаващо! - А след като се върна, едно друго гадже ще ми купува Мерцедес. - Потресаващо! - Ами, това е около мен. При теб как са нещата? - Аз пък се записах на училище по добри маниери… - Интересно… Какво учите там? - На последния урок ни учиха вместо “я, не се ебавай” да казваме “потресаващо”… Веднъж слугата домъкнал в къщи пияния като дъска княз Голицин след празник в офицерския клуб. Сутринта, подавайки му чай, слугата казал: - И как не Ви е срам, Ваше сиятелство! Даже в гащите си сте се изходили. - Ааа, не съм аз, това беше поручик Ржевски… Първият ден на Мохамед в училище — Как се казваш?- пита учителката. — Мохамед. — Ти вече си американец- реплекира учителката- Така, че отсега ще се казваш Къртис. Мохамед се прибира след училище вкъщи и майка му пита: — Как мина първия учебен ден, Мохамед? — Моето име вече не е Мохамед. Сега съм американец и името ми е Къртис. — Искаш да опозориш семейството ли?- ядосано казва майка му- Нима се срамуваш от родителите си, народа си, религията си? Засрами се! – след което го набила и се обадила на баща му да се оплаче. Прибрал се бащата от работа бесен и той го набил. На следващия ден Мохамед отива на училище и учителката, виждайки синините по него, пита: — Какво се е случило с теб Къртис? — Накратко госпожо, след пристигането ми в Америка, бях атакуван от двама араби. - Здравейте госпожице... Елате с мен, имам БМВ последен модел, къща на Лазурния бряг, 20 милиона евро... А и чакам наследтство от 100 000 000 чисти банкноти... - Ееееей не се подмазвай на клиентите, а идвай да миеш чиниите, че и без това нямаме персонал ...