Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един баща очаква нервно в коридора на родилната зала информация за съпругата си, която ражда в този момент. Бащата е много развълнуван (както повечето мъже в тази ситуация). Лекарят излиза и бащата го пита: - Как мина докторе? Лекарят, който е много изморен, защото е работил цяла нощ, с раздразнение му отговаря: - Всичко мина нормално. Бащата е умопомрачен от щастие и го запитва отново: - Момиче ли е, докторе? - Не - Отвръща доктора. - А какво е?
Разни 1,944 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян като кирка мъж излиза от бара, вече затварят. Клатейки се стига да първата кола и опипва покрива някоя минута и казва: - Не е моята. После се премества на съседната кола и пак опипва покрива, и пак: - Не, не е моята. Излиза бармана, гледа го и се чуди: - Интересно, с опипване ще си намерите колата?! - Моята на покрива трябва да има синя лампа. - Иванчо, защо баща ти днес беше в училището? - Госпожата го извика, за да се оплаче от поведението ми. - И какво стана? - Сега вика майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми. - Докторе, заради вашите разхлабителни таблетки изгубих всичко - работа, семейство, апартамент, кола! - Как така? - Вашите таблетки почнаха да действат по път за работата. Наложи се да се върна. Изтичвам обратно вкъщи, откривам, че жена ми не е сама, а в леглото с някакъв Генко. Апартаментът и колата са записани на майка й. А за закъснението ме уволниха и от работата... Професор много обичал да пише двойки. Един ден в училище: - Вижте, ся. Ще задам на всеки един от вас един въпрос. Ако ми отговорите пиша три, ако ли не - две. Излиза един и професора го пита: - Колко стъпала има в училище? Момчето мисли и отговаря: - 500. - Не е вярно, сядай си! Двойка! И така всички се изредили, останал един. Излиза той, а професора: - Кажи сега, моето момче колко са стъпалата в нашето училище? - Много. - отговаря момчето. - Колко много? - Ааааа, товаа са два въпроса! - Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача! - Безполезно е. И той няма да я яде...