Моята готина съседка е абсолютна параноичка. Тя си мисли, че все я зяпам, че направо я шпионирам. Тя се притеснява, че съм маниакално обзет от нея и че всеки път като чуе звук у тях тя е ...унесена? О, грешка, "ужасена", сори, не е лесно да се чете дневник през бинокъл, покачен на дърво.
След стъпването на американците на Луната, в Русия се провежда конгрес. Един от видните им учени казал:
- Другари, американците ни изпревариха на Луната, затова ние ще кацнем първи на Слънцето!
Член на екипажа, който ще кацва на Слънцето загрижен за живота си казва:
- Другарьо, как ще стане това?! Ние ще сме мъртви на хиляди километри от Слънцето...
- Тъпаци! Ще кацнем през нощта ве!