- Гледах обращението на минисър-председателя Кобурготски по телевизията!
- И?
- Чак сега разбрах, че той говори много бавно. Аз досега мислих, че все го дават на забавен кадър!
- Наистина е много забавен :-)!
Двама се женят, на сутринта след първата брачна нощ съпругът пита жена си:
- Скъпа, какво ще закусваме?
А тя отговорила:
- Любов, скъпи!
На обяд той пак попитал:
- А, какво ще обядваме, скъпа?
- Любов, скъпи!
Вечерта съпругът гледа жена си седнала на парното и я попитал:
- Скъпа, какво правиш?
- Подгрявам вечерята, скъпи!