Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Човекоподобен началник...
Професионални 3,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика. Народът в България се е разделил на две части: едната счита, че на власт са мошеници, а другата се съгласява, но не вижда алтернатива. Две мухи решили да си търсят късмета. На раздяла се разбрали след известно време да се видят пак и да разкажат как се е променил живота им. Видяли се след година и едната казала: - Живея на черноморието - слънце, море много е готино! Втората казала: - Аз съм в една казарма на север и е много студено! Живея в мустаците на един сержант! - Не! Иди в гащите на новаците! Те не се къпят, ще ти е топло и ще си в безопасност! Срещнали се след още една година и втората муха заразказвала: - Послушах ти съвета и наистина се настаних в гащите на един млад новак, но нещо стана, докато си спя, изведнъж светлина, нещо се случи... после съм припаднала. Когато се събудих се оказах в мустака на сержанта! Между блондинки: - Мила, ти изглеждаш чудесно! - Сериозно? - Разбира се! Спокойно можеш да скриеш поне два часа от възрастта си… Наркоман седи на кофа за боклук и пуши. Към него се приближава полицай: - Какво правиш тука? - Ами, пуша. - Това е място за боклук. - О! Извинете! Седнете, моля - скочил наркоманът от кофата.