Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес ще се проведат две шествия. Едното в подкрепа на медицинските сестри в Либия под мотото "Не сте сами", и отделно на таксиметровите шофьори - "Защо сме сами?"
Черен хумор 1,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно семейство негри решили да станат бели и бащата купил едно езеро с бяла боя. Влезнал бащата и станал бял. Влезнала майката и станала бяла. Влезнало детето и почнало да вика за помощ. Бащата се развикал: - Умри бе, негър! Малкият Иванчо опитва бонбони "Пияни вишни" и казва: - Ако алкохолът има такъв вкус, ще стана алкохолик!!! Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :)) - Добре де, добре, - нахъсано говори мъж на жена си след поредната сцена - Ти си ангел, а аз чудовище, ти ще отидеш в рая, а аз - в ада! Дано да си почина там от твоите скандали. На следващия ден в колата им се врязва камион, бум, тряс, дълъг черен тунел, проблясване... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва...някакво чувство за безтелесност... умрял ли е или какво? О, и жената е тук, усмихва се... - Къде съм, Господи? - Много си съгрешавал, - чува се гласа Господен, - пиянствал си, прелюбодействал си. Наказанието ти е - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада, човеко. - Господи, а жената за какво провинение е тук? - пита нещастника. - А, за нея това е рая... - отговаря Господ. Славчо ученик. Час по математика: - Славчо ако ти дам 200 долара, ти дадеш 50 на Марийка, 50 на Петя, 50 на Ваня и 50 на Ива, какво ще остане за теб? - Груповия секс.