По случай Коледа, един младеж отишъл в един магазин, за да купи подарък за годеницата си. За да направи сполучлив избор, помолил сестра си да отиде с него. В магазина младежът купил чифт ръкавици, а сестра му си купила чифт бикини. По погрешка обаче, пакетите били разменени и годеницата получила бикините, придружени със следното писмо:
"Мила моя, Изпращам ти този малък подарък, за да ти покажа, че не съм те забравил за празника. Надявам се, че ще ти хареса. Продавачката специално ми ги препоръча, дори ми показа своите такива. Каза ми, че е желателно да не се перат, а само да се продухват, защото в противен случай могат да се съберат. По най новата мода се носят с етикета навън и полу смъкнати. Надявам се, че ще те видя с тях на танците в неделя преди всеки друг. Целувам горещо това което се намира в тях.
В лудницата двама луди се карат:
-Аз съм пратеник на Бог!
-Не!Аз съм пратеник на Бог!
И така докато се карали,се приближил трети луд и казал:
-Един момент!Аз никого не съм пращал!