Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В лудницата двама луди се карат: -Аз съм пратеник на Бог! -Не!Аз съм пратеник на Бог! И така докато се карали,се приближил трети луд и казал: -Един момент!Аз никого не съм пращал!
Луди 3,444 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама старци се надпреварват на кого му треперят повече ръцете. Единия казва: - На мен така ми треперят ръцете, че докато пийна водката три пъти я разливам! Другия отвърнал: - Ааааа, това не е нищо, на мене така ми треперят ръцете, че като ходя да пикая три пъти се изхвърлям! Събират се политик, наркоман и мутра под дървото на истината. Решили всеки да каже по нещо. Политикът: - Аз мисля, че догодина ще управляваме страната по-добре... - БАМ - един клон го ударил по главата. Наркоманът: - Аз мисля, че наркоманите ще станат два пъти повече догодина... Дървото го пожалило. Последен останал мутрата: - Аз мисля... - БАМ по главата... Момче и момиче седят на брега на морето. Слънцето залязва бавно. Момчето: -Гледай, как вълшебно се отразява слънчевият диск в морето, колко ефирен е въздухът и какъв заряд от нежност се носи с вятъра... Момичето въздъхва: -Добре, така да бъде, да ходим да се чукаме Попитали радио Ереван: - Защо във филма Титаник са дали главната роля на Леонардо ди Каприо, а не на Брус Уилис? - Защото ако я бяха дали на Брус Уилис той щеше да спаси кораба. - А защо тогава не са я дали на Арнолд Шварценегер? - Защото той щеше да спаси всички пътници да потъне с кораба и докато потъва да вдигне палец и да каже: I’ll be back! Жените изискват толкова, колкото дават...