Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клептоманията е способност да намериш нещо, преди някой да го е загубил. Учителка по литература
Разни 1,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на доклад на висшестоящ бил арестуван човек от залата. Той се оказал шпионин. - Как успяхте да разпознаете врага? - попитали шефа на разузнаването. - Ръководих се от указанието: “Врагът не спи!” Защо жените не могат да минат без мъже? Да сте виждали вибратор да поправя телевизора. Маймунека се оженил за жирафката. След 1 месец хипопотама го среща и кво да гледа - маймунека кожа и кости и унил. - Какво става бе маймуняк, хич не изглеждаш добре Абе мани мани, това семейния живот хич не е добре. - Е защо така пък. - Ами млада жена трябва всеки ден да чукам, ама сили вече не ми останаха - чукам долу, бягам да целувам горе. Поцъкал разбиращо хипопотама и се разделили. След месец пак се срещат, обаче маймуняка загладил косъма и си свирука. - А маймуняк кво стана бе, да не си се развел. - Аааааааа, няма такова нещо вече всичко е тип-топ. - Е как така реши проблема. - Ами много просто - където чукам там и целувам. Марийка пита майка си: -Мамо, може ли да отида на дискотека? Майка и: -Не. Марийка я попитала: -Зашто ма, мамо, ма? Майка и и казала: -Защото като станеш да танцуваш ще ти падне п*тката. Марийка се стреснала и казала: -Мамо, ами аз няма да танцувам. -Тогава може, ама и да те карат няма да ставаш. -Добре, мамо -казала Марийка и отишла на дискотека. Там всички танцували, а тя седяла и не ставала. Дошъл при нея Иванчо: -Марийне, айде да танцуваме. -ООО не не искам. -Що ма, Марийке, ? Айде де. -Не не не искам. -Е що? -Ми срам ме е да ти кажа. -Кажи аз няма да се смея. -Ми мама каза че ако танцувам ще ми падне п*тката. -ООООООООО тва ли било? Не се притеснявай аз имам шевна машина ще я зашием. -Наистина ли? -зарадвала се Марийка. -Да. -Ми добре да я зашием и да танцуваме. Излезли те -Иванчо я опънал и влезли вътре. Танцували каквото танцували по едно време Марийка рекла: -Иванчо айде да идем да боцнем пак че нещо май се разши. Умира Рабинович. Вика при себе си Сара и й казва: - Сара, изпълни ми последното желание! Изгори ми след като умра, а прахта ми сложи в един плик с надпис: "Сега вече получихте всичко от мен!" и го изпрати на данъчните.