Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"От голямото зло и малкото зло избираш третото зло, което поне може да ти върши работа" каза той и прие Google в живота си... до следващия reset.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Отива пияница на лекар: - Докторе, помогни, много лошо виждам! След прегледа: - Такаааа, положението е сложно, ще трябва да спрете да пиете, или ще ослепеете! - Ееееех, горките ми очички, ще остана без тях!
Пиянски
03.10.2017
2,037 прегледа
Следващ →
Още вицове
Каква е разликата между политика и бандита? - В колата. При политика тя е държавна, а на бандита си е негова.
- Имам две новини за теб. - Започни с добрата. - А кой е казал, че има добра?
Един луд тръгнал да излиза от лудницата с един чепик в ръка. Пазачът го спрял и попитал: - Къде си тръгнал ти бе? - Излизам от лудницата. - Какво е това? - Попитал пазача и посочил чепика. - Тва е Пешо. - Къв Пешо бе? Тва е чипик. На следващия ден същия луд тръгнал с чепика. Пазачът пак го попитал: - Къде отиваш? - Излизам от лудницата. - Кво е тва? - Тва е някъв чепик, намерих го ей тука. - Добре излизай! След като повървял малко, казал на чепика: - Еее, Пешо, как го изиграхме тоя.
Една жена попитала мъжа си: - Скъпи, вярно ли е, че зайчетата са най-тъпите животни? - Да, ЗАЙЧЕ!!!
Един маж отишъл на лекар и казал: - Докторе имам проблем. Доктора казал: - Ами кажи, да видим дали мога да го разреша. - Вчера дойде комшийката у нас и се заприказвахме, приказвахме, приказвахме и се наебахме. Доктора казал: - Ми няма лошо, кво толкова - изневерил си един пат на жена си - няма нищо! - Да, ама на другия ден дойде и балдъзата и с нея се заприказвахме, приказвахме, че зехме и се наебахме. - Ми няма проблем какво толкова ся? - То хубаво, ама на по-другия ден дойде у нас комшията, зехме да говорим, приказвахме, приказвахме и зехме, че се наебахме. Доктора казал: - Айде тръгвай, тръгвай, че май много се заприказвахме с тебе.