Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един програмист на очен лекар. Сяда за преглед на очите срещу таблицата. - Прочетете, моля! - " ЩЕНГВ".. Докторе, нещо с енкодинга не е наред!
Лекари 2,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един мъж в публичен дом и си поръчва 10 педала, но там нямало и двама на щат, затова му казали да капарира услугата и след седмица ще ги имат в наличност. В уречения ден той пристига и след като му дали указания за местонахождението на десетицата педали, той закрачил бодро натам. Влиза в стаята, те насядали кой, където намерил, прецежда поглед през присвитите си очи и едвам промълвил: -Я се подредете в редица да ви огледам, ве! Те се строили, той извадил пистолет и започнал методично и бързо да избива педалите, накрая стигнал до десетия и още по-небрежно го попитал, като духнал в дулото на пистолета: -А на теб стегна ли ти се вече дупенцето, а? След обиска на Октопода занесли купищата иззети документи на министър Цветанов. Той дълго чел и с ужас установил, че Алексей Петров знае почти колкото цялото МВР. След интервютата на министъра за паралелното МВР, писарушките установили, че целия архив на Петров се състои от открити източници. Обяснили на Цветанов, че това не е класифицирана информация, но че всички уважаващи себе си служби я набират и че е много полезна. Недоумявайки как е пропуснал такова нещо Цветанов наредил да му се носят всички открити източници. Писарушките възроптали: — Но г-н министър вие не можете да прочетете цял месец откритите източници само от един ден ? Тогава Цветанов наредил: — Да ми се носят прочетени ! Идва шефа на работа в дванадесет без десет. Изпил си кафето, запалил цигара и решил да пристъпи към работа. Звъни на секретарката си: - Прати ми счетоводителя при мен. - На обяд е. Вече е двандесет и половина. - Вече е обяд ли? Леле, как лети времето! Седи си водката в стомаха. Влиза бирата: - Направи малко място! - Няма! - Направи малко място! - Хайде да излезем навън да се разберем! - Защо си толкова намусен? - Одеве гледах "Царете на комедията"...