Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По истински случай: Една колежка казва на админа след като той и е сменил монитора с друг : -Върнете ми монитора ...имам много важни неща на десктопа
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Миналата Нова година се отказах от руската салата. Тази ще пробвам да се откажа от мандарините - трябва да изясня от какво ми е толкова лошо на 1 януари.
Бисери
03.10.2017
3,518 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена влиза в аптеката и иска да купи цианкалий. - Ама за какво ви е?- пита аптекарят. - Мъжът ми изневерява и искам да го отровя! - отвръща жената. - Съжалявам - казва аптекарят - но не мога да направя това! Колкото и да ви е наранил съпругът ви, това което искате от мен е незаконно! Без да каже нито дума, жената бърка в чантата си, вади от там снимката на любовницата на мъжа си и я подава на аптекаря. С ужас той разпознава жена си. Отключва шкафа с отровите, подава шишенце на жената: - Ама защо веднага не казахте, че имате рецепта!
Жена навършва 50 години и мъжът й казва: - На 25 години беше като роза, на 30 - като шампанско, на 40 - като шоколад, а сега на 50 - като кисело мляко... Тогава жената му отговорила: - Розата поднесох на теб, шампанското пи с приятели, на 40 ти вече имаше диабет и не ядеше шоколад, а сега сложи една кисела краставичка в млякото!
В Корея са забранили продажбата на плюшени кучета: децата се задавят с плюша...
Заради пациентите си от попфолк средите,много от джипитата са придобили новата комбинирана специалност "Уши,Нос,Гърло-Гъз".
Песимистът спи винаги с нож под възглавницата. Оптимисът също- току-виж дошъл някой с торта ;)