Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговор между две блондинки, возещи се в кола. - Тези мъже съвсем не могат да карат като хората! - Не ми разправяй! Например, този мъж пред нес, даже не спазва дистанция - кара точно пред нас!!
Блондинки 3,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кръчмата седят ловци и се надлъгват. - Вчера ходих на лов за елени. Влизам в гората и какво да видя, един грамаден елен. Прицелих се аз и го гръмнах точно в средата на челото. Отидох до него, хванах го за единия крак, метнах го на рамо....- почнал да разправя единият. В това време другите казали "Наздраве". Пили всички и питат: - И после кво стана? - А, кое, кво ви разпраях, че забравих... - Ами хванал си единият крак и си го метнал.... - Аааааа да бе. Значи хванах единия крак и го метнах на рамо, после хванах другия и него го метнах на другото рамо.. И после така й го начуках, че й паднаха очилата. Задъхан депутат нахълтва в парламента и пита един от служителите: - К`во става? Почнаха ли вече? - Почнаха! Влизайте, но тихичко! - А! Що! Всички ли заспаха вече? Син казва на майка си: - Повече няма да стъпя в училище!!! - Защо пък? - Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите...Не, няма повече!!! - Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището. Комисия идва на посещение в лудницата. От тълпата луди изскача един, вдигнал стол над главата си, и подгонва една мадама от комисията. Оная бяга, пищи, лудият я гони… Стигат до последния етаж на лудницата, жената вече няма на къде да бяга и решава да се предаде. Обръща се с лице към лудия и чака съдбата си… Оня галантно й поднася стола: - Заповядайте, седнете… Клеинт се обажда на адвоката си: - Какво става с моето дело? - Справедливостта възтържествува! - Бързо обжалвай!