Учителката раздавава контролните на децата и гневно казва:
- Иванчо, не знам защо, обаче в твоята диктовка има абсолютно същите грешки, каквито има в диктовката на Марийка. Дали случайно това не се дължи на факта, че двамата седите на един и същи чин?
- Не госпожо. Това се дължи на факта, че ни преподава една и съща учителка...
Разговор между две блондинки, возещи се в кола.
- Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
- Не ми разправяй! Например, този мъж пред нес, даже не спазва дистанция - кара точно пред нас!!