Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение към GSM операторите:- Имам пробеми с пакета, макар че снощи си го купих.
Бисери 3,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Канибалско племе. Един от канибалите тича при вожда: - Съседното племе ни обяви война… Вожда се потупва по корема: - Ей, писна ми от банкети… - Поиска ли ръката ми от татко? - Не. - Но нали ми обеща! - Когато се видяхме, той беше в толкова добро настроение, че предпочетох да му поискам една хилядарка назаем. Пред щанда за водка: - Две ли да вземем или три? - Три. - Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две. Към продавачката: - Две копърки и три шишета водка. Киркор отива на гости на Гарабет в съседния град. Цяла вечер яли и пили. Станало време да си лягат. През ноща Киркор се събудил, защото му се пикаело много. В бързината не успял да намери тоалетната, затова си свършил работата в една тенджера. На сутринта си тръгнал преди домакините да са станали. След време на Киркор отново му се наложило да отиде до съседния град. На всеки ъгъл се оглеждал да не срещне Гарабед. Но колкото и да се опитвал, не можал да избегне срещата. Започнал Киркор да се обяснява. Гарабет обаче рекъл: - Не се притеснявай. Жената нищо не разбра. Аз и казвах, че яденето мирише, обаче тя ми се разсърди, че не съм и харесвал манджите. Две кокошки си говорят и едната споделя: - Снощи имах страшна любовна нощ. Днес цял ден снасям омлети.