Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Слънцето има ли крака?- пита учителката. - Да! - отговаря Иванчо. - Откъде знаеш? - Ами като минавах покрай вашата къща, госпожо, чух някой да казва:"Слънчице, отвори си краката".
Иванчо и Марийка 3,453 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имам си толкова ядове, че ако се появи нещо ново, ще започна да се ядосвам за него чак след три месеца... Пациент в поликлиниката иска едновременно номер за очен и ушен лекар. - И ушите, и очите ли ви болят? - Не, но не виждам това, което чувам и не чувам това, което виждам. За коледа подарили на Иванчо и Марийка подаръци, ама яко преебали Иванчо. На Марийка и зели гсм, дрешки, ланци и некви други глупости, а на Иванчо само неква насрана топка. И почнала Марийка: - Кой си има гсм, кой си има топка?! - Кой си има дрешки, кой си има топка?! - Кой си има ланци, кой си има топка?! А Иванчо казал: - Кой си има левкимия, кой си има топка!?! - А тези котлети са от яребица, така ли? - Общо взето - да. Е, вярно е, че добавяме и конско месо... - В каква пропорция? - 50/50 - една яребица и един кон. Не знам кой в какво вярва, но в пералнята живее Нещо, което при всяко пускане на пералнята изяжда по един чорап.