Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Слънцето има ли крака?- пита учителката. - Да! - отговаря Иванчо. - Откъде знаеш? - Ами като минавах покрай вашата къща, госпожо, чух някой да казва:"Слънчице, отвори си краката".
Иванчо и Марийка 3,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение по радиото: Днес в 17.00ч. на централните гробища катастрофира двуместен самолет. По сведения на полицията от мястото на катастастрофата са извадени над 300 трупа. Компания митничари се събрали да празнуват, седнали на масата и всеки почнал да вади цигари все „Марлборо“, „Лъки“, „Парламент“ и само един извадил „Арда“. При което другите го погледнали като треснати: - Ти от къде имаш пари за цигари, бе! ? Старшината: - Какви войници сте вие, бе, с бели чорапи!?! Истинският войник трябва да е или със сини (показва си десния крак) или с черни (показва си левия крак)! Син към баща си: - Тате, тате! Да отидем и утре на лов! - НЕ! Утре ще отидем с теб на очен лекар! - сърдито отговаря бащата, вадейки си сачми от задника. Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...