Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никой не пази по-добре тайна от онзи, който не я знае. Ф. Рохас
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Момченце казва на майка си: - Мамо искам корабийка. - Знаеш къде стоят в кухнията на вторият рафт. - Но мамо аз нямам ръчички. - Няма ръчички няма корабийка.
Черен хумор
03.10.2017
2,353 прегледа
Следващ →
Още вицове
Какво правят мутрите на Великден? Боядисват си мерцедесите в различни цветове и се чукат!
- Какво е пернишка сурвачка? - Какво? - Винкел с пуканки.
Полунощ е! В малък бар има три миши дупки! От първата излиза френската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, пак се оглежда, сипва си чаша вино, пие я, оглежда се и се прибира в дупката! От втората дупка излиза руската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, сипва си една чаша водка, пие я, оглежда се отново и се пребира! От третата дупка излиза българската мишка! Оглежда се 3 пъти, отива до бара, пак се оглежда, пие 1, 2, 3, 4, 5 чаши ракия, оглежда се пак и въздъхва: - Ше го чакаме, д**ба и котака!
Професор пита студент: - Я ми кажи колко крушки има в този кабинет? Студентът мисли и накрая казва: - Ами 20. - Не - 21. Нося си фенерчето. Същият студент на поправка. - Я кажи колко крушки има в този кабинет? - 21. - Не - 20. Аз не си нося фенерчето! - Да, но аз си го нося - отговорил студентът.
Двойка в кафене. Посред светския им разговор на мъжа му се доходило до тоалетна. Опитал се тактично да съобщи на дамата: - Би ли ме извинила за момент - отивам да се здрависам с един приятел, с когото по-късно ще те запозная...