Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момченце казва на майка си: - Мамо искам корабийка. - Знаеш къде стоят в кухнията на вторият рафт. - Но мамо аз нямам ръчички. - Няма ръчички няма корабийка.
Черен хумор 2,353 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво правят мутрите на Великден? Боядисват си мерцедесите в различни цветове и се чукат! - Какво е пернишка сурвачка? - Какво? - Винкел с пуканки. Полунощ е! В малък бар има три миши дупки! От първата излиза френската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, пак се оглежда, сипва си чаша вино, пие я, оглежда се и се прибира в дупката! От втората дупка излиза руската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, сипва си една чаша водка, пие я, оглежда се отново и се пребира! От третата дупка излиза българската мишка! Оглежда се 3 пъти, отива до бара, пак се оглежда, пие 1, 2, 3, 4, 5 чаши ракия, оглежда се пак и въздъхва: - Ше го чакаме, д**ба и котака! Професор пита студент: - Я ми кажи колко крушки има в този кабинет? Студентът мисли и накрая казва: - Ами 20. - Не - 21. Нося си фенерчето. Същият студент на поправка. - Я кажи колко крушки има в този кабинет? - 21. - Не - 20. Аз не си нося фенерчето! - Да, но аз си го нося - отговорил студентът. Двойка в кафене. Посред светския им разговор на мъжа му се доходило до тоалетна. Опитал се тактично да съобщи на дамата: - Би ли ме извинила за момент - отивам да се здрависам с един приятел, с когото по-късно ще те запозная...