Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една психиатрична болница винаги за последния болен който отивал на храна нямало ядене. Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава по именно. Започнали Иван, Драган и т.н. докато се появил един болен с две чинии в ръце и казал на готвача: - Аз съм Кирил и Методий Готвача се обърнал въпросително към Главния лекар който му казал: - Дай храна и на двамата та те написаха българсаката азбука.
Разни 1,725 прегледа
Следващ →

Още вицове