Сещате ли се за онзи виц:
" И принцът....таковата Спящата красавица, свършил, станал от леглото и казал:
- А с целувката малко ще се забавим..."
Нещо подобно става и с реформата в образованието...
Катаджия на мотоциклет догонва мъж, каращ Запорожец.
Катаджията:
- Господине, не забелязахте ли, че преди километър жена ви падна от колата?
- Слава Богу! А аз помислих, че съм оглушал...