Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни се на вратата. Отваря домакина, на прага - гости. - Поне да бяхте предупредили - упреква ги той. - Искаше ни се да Ви хванем вкъщи.
Разни 1,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каубои седят в кръчма в Дивия Запад и пият бира. След поредната бира на един от каубоите му се допикало, отишъл до стената и си разкопчал панталона. В този момент барманът вади пищова и стреля на сантиметър от главата му. Каубоят е стреснат: - Какво става, защо стреляш по мен? - Кога ще ви науча на култура бе! Не те ли е срам! Колко пъти съм ви казвал, че тая стена е женската тоалетна! Осама Бин Ладен сега съжалява в ада, че не си е бил изключил показване на местоположението на Iphone си. Срещат се двама приятели в понеделник сутрин и споделят как е минал уикенда. Адиният въодушевено споделя: - Вчера правих секс! А другият го пита: - Ама с друг човек ли? Чукча седи на пост. Нещо шумка в храстите. Чукча вдига автомата, с думите: - Стой! Скажи пароль ! Кратко мълчание...: - Пароль ! - Ну, да проходи, дорогой !!! Тролейбус, горещо лято... От предната се качва жена с малко момиченце. Момиченцето дудне противно: - Мамо, купи ми шоколад! - Не. - Моля те, мамо, купи ми шоколад! - Не, не може. Момиченцето застава по средата на прохода, опира ръце на хълбоците си и заявява на целия тролейбус: - Ако не ми купиш, ще кажа на баба, че смучеш пишката на татко! Всички ревваме от смях, шофьорът спира, жената, цялата червена, изскача от тролейбуса. След няколко спирки се качват мъж с малко момченце. Момченцето започва да дудне: - Татееее, купи ми шоколад... Всички пътници лягаме от смях. Мъжът се оглежда неразбиращо. Шофьорът , лежащ на волана от кикот, казва по микрофона: - Господине, по-добре му купете шоколад.