На "Бирфест"-а компания възрастни мъже се наливат с бира. По едно време единият отива до преносимите тоалетни. Връща се чак след един час.
- Къде се загуби, бе? - питат го от компанията.
- Ами, падна ми ченето в тоалетната.
- Е, и?
- Ами почнах да го търся... извадих няколко и докато ги пробвам...
Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва:
— Кой е там?
— Жан… Клод… Ван… Дам… – отговаря пияният.
— Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!