Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кошмара на Мтел и Глобул(служебно съобщение): Абонатът се премести при новия оператор.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Питат една чукча: - Колко често се къпете? - Веднъж годишно. - Толкова рядко? А не се ли чувствате мръсен? - Абе, първите два месеца се чувствам, а после мръсотията сама си пада...
Любими Герои
03.10.2017
3,177 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Генко, чу ли, че декември 2012-та идва края на света? - Не само чух, но вече съм и заложил всичко, което имам, че няма да има край.
- Щастливи ли сте в семейния живот? - О, да! Толкова силно се обичаме, че вече трети път отлагаме развода.
Борба с корупцията, борба с корупцията...Сервантес не беше ли писал нещо за това?
Една весела мъжка компания се събирала почти всяка вечер в една кръчма. Един от тях бил пелтек, но много приказлив. Веднъж компанията решили да му скроят номер: - Ако проговориш, плащаш цялата сметка. Цяла вечер приятелите поръчвали и не спирали да го дразнят, за да проговори. По едно време единия от компанията казал: - Знаете ли, че пелтека имал две бенки на оная работа? Компанията прихнала. Минал час, два, а те не спират. Накрая пелтека не издържал и се обърнал към този, който пуснал приказаката за бенките: - Аз ще п - п - п - п - плаааатя сметката, ама да зззззззззнаеш, че жжжжжжжена ти е клю - клю - клю - карка!
Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята: -Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент..... Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата. - Кой е? - попитала монахинята. - Аз съм, отец Боян! - Я, да ми се махаш с тия вафли.....