Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат една чукча: - Колко често се къпете? - Веднъж годишно. - Толкова рядко? А не се ли чувствате мръсен? - Абе, първите два месеца се чувствам, а после мръсотията сама си пада...
Любими Герои 3,177 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Генко, чу ли, че декември 2012-та идва края на света? - Не само чух, но вече съм и заложил всичко, което имам, че няма да има край. - Щастливи ли сте в семейния живот? - О, да! Толкова силно се обичаме, че вече трети път отлагаме развода. Борба с корупцията, борба с корупцията...Сервантес не беше ли писал нещо за това? Една весела мъжка компания се събирала почти всяка вечер в една кръчма. Един от тях бил пелтек, но много приказлив. Веднъж компанията решили да му скроят номер: - Ако проговориш, плащаш цялата сметка. Цяла вечер приятелите поръчвали и не спирали да го дразнят, за да проговори. По едно време единия от компанията казал: - Знаете ли, че пелтека имал две бенки на оная работа? Компанията прихнала. Минал час, два, а те не спират. Накрая пелтека не издържал и се обърнал към този, който пуснал приказаката за бенките: - Аз ще п - п - п - п - плаааатя сметката, ама да зззззззззнаеш, че жжжжжжжена ти е клю - клю - клю - карка! Пътуват във влака една монахиня, а до нея една мацка. Мацката казва на монахинята: -Абе аз, вас не мога да ви разбера! Ей това палто, дето съм с него, ми го купи гаджето, предишното ми купи кола, а любовника ми купи апаратамент..... Монахинята се връща бясна в манастира, влиза в килията си и тръшва вратата. По някое време се почуква на вратата. - Кой е? - попитала монахинята. - Аз съм, отец Боян! - Я, да ми се махаш с тия вафли.....