Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежала Червената Шапчица гола на една поляна и трупала тен. Приближил се вълкът бавничко до нея и с огромно любопитство я попитал: - Червена Шапчице, ти като се печеш така гола на тази поляна не те ли е страх, че някой може да ти направи нещо . . .? - И какво да ми направи? - Ами нещо нали се сещаш . . . - Ами това нещо дето някой може да ми го направи, ти не можеш ли да ми го направиш? - Мога! Хванал и ръката и я счупил.
Други 2,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Японците са създали високотехнологична изкуствена жена за обслужване на космонавтите на международна космическа станция. Засега изпращенето обаче се отлага - в организма й е открит туитър. Една ловна дружинка излиза на излет, но няма никаква слука. На връщане, за да не се прибират с празни ръце набрали два чувала с гъби. Занесли ги в къщата на единия от ловците и ги сготвили. Понеже не ги познавали много добре дали на едно от ловните кучета да яде. Един от ловците заръчал на детето си да наглежда кучето дали няма да му стане нещо. След половин решили, че щом кучето е добре могат да ядат от гъбите. Хапнали те, пили по няколко ракий и по едно време детето бягаийки влезнало при ловците и извикало: - Тате, тате кучето умря !!! Всички започнали да си бъркат в гърлото с цел да повърнат, за да не се утровят. А детето ги погледало малко и пак викнало: - Не бе тате, блъсна го камион ! Ученически: - Защо Софроний се принизява когато го тъпчат? Защото не иска да започне жанра "екшън". Идва един посетител при шефа на зоопарка и вика: - Тоя единия ви тигър изглежда леко недобре. - Това е, защото истинският тигър умря и с кожата му е облечен един от пазачите. - Ама той тоя "тигър" непрекъснато се изпуска, докато крачи напред-назад в клетката. - А това е, защото другият тигър в клетката е истински. Две Баби си пиели кафето заедно в продължение на 30 години между 9 и 11 часа Сутрин. Едната пита другата: - Абе, миличка как ти беше името, че го забравиш. - Еми... Такова... Скъпа спешно ли ти е?