Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обява по време на криза: Искам да се омъжа. Говоря малко, готвя вкусно, глава не ме боли!
Разни 1,246 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два слона летяли!Единият попитал другият: - Колко е часът?! А той извадил един термометър и му казал: - Днеска сме сряда! Тайната вечеря.Пристига Исус а всички са на кокал пияни: -Петре, какво става тук ? ..Юда, продал нещо си и черпи ! Влиза мъж в един бар с голям пакет в ръката . Сяда и веднага подвиква: - Дай една голяма водка! Бързо му сервира бармана, а мъжът я изпива на екс и пак вика : - Дай още една! Пак я изпива така . И пак подвиква : - Още една! Бармана : - Някакви проблеми ли? Мъжът : - Аха ... излезнаха от тотото числата, които пускам от двадесет години, и се оказа, че жена ми не била пуснала фиша! - Ужас ! Аз бих и отрязъл главата направо! - Ти какво мислиш, че има в пакета !? Минувач пита хора, носещи ковчег: - Кого погребвате? - Тъщата - отговаря един. - А защо носите ковчега на една страна? - Като я обърнем по гръб, започва да хърка. Все някога ще създадем съвършени роботи. Те ще ни спасят нас от всичката тежка физическа и умствена работа. А ние ще им сервираме кафето.