Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво си казва блондинката, като падне в шахта? - Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.
Блондинки 3,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои чукча на Червения площад и гледа часовника на Кремъл. Гледа и се мае. По някое време към него се доближава Остап Бендер и го пита: - Чукча, искаш ли да купиш часовника? Твой е за 100 рубли! Броил чукча 100 рубли. А Остап му вика: - Отивам за стълба, ей сега се връщам. Стои чукча на Червения площад, мае се, а Остап Бендер все го няма... На другия ден, чукча пак се мота из Червения площад, мота се, приближава го друг шарлатанин: - Чукча, ще купиш ли кремълския часовник за 150 рубли? Броил чукча 150 рубли, а оня му разправя: - Ей сега ще изтичам за стълбата... - А, чукча не дурак, ти стой тук, а чукча ходи за стълба! - Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало. - Защо на колите няма датчик, показващ накъде са насочени гумите? Това би помогнало на шофьора. - Не помисли ли, че много шофьорки биха приели това за указател накъде да карат. - След няколко години хората ще говорят, гледайки тази сграда на Технически университет и ще казват, че тук съм учил аз. Колега го репликира: — Ако не си изкараш изпитите, то хората може да почнат така да говорят още другата седмица! Две кексчета се печат и едното казва: Брее тук е много топло , а другото казва : Брее говорищо кексче !!!!!!!!!!!!!!!!!!!