Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не мога да отида на работа от преспите. Благодаря ви, госпожо Фандъкова!
Бисери 3,025 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един програмист върви по коридора, насреща му друг, влачи базука. - От къде я взе? - възхитено попитал първия. - Ей там някакъв тип е материализирал DOOM… Игуменка влиза при монахините и казва: -Имам една лоша и една добра новина. С коя да започна? -С добрата(всички в един глас). -Има краставици. -Ураааа.....А лошата?-питат монахините. -Нарязани са. На всяка дума ли трябва да ви чукам, за да спрете да говорите! Учителка Тъщата мие чиниите. Показва на зетя една тенджера: - Какво е имало тука ? Eдва успях да измия черното от нея.. - Имаше тефлоново покритие, мама ти стара ! Няколко студента в края на успешна сесия решили да съберат последните си стотинки и да си закупят алкохол за предстоящия купон. Парите обаче стигнали само за една бутилка водка. Пред вратата на квартирата, в която ще се състои купонът момчето носещо бутилката я изпуска и тя става на парчета. Всички приятели започнали да се вайкат, да псуват, да се тръшкат - само виновникът стои с ръце в джобовете и си трае. Виждайки това негово поведение другите започнали да го упрекват, че хем ги поканил, хем събрали последните пари, хем счупил бутилката, а сега даже не се ядосва. Тогава виновникът си изважда ръцете от джобовете и показва двата си откъснати ташака с думите: "Зависи кой как го изживява"