Предложен бил приятелски футболен мач между рая и ада.
- Ще ви бием. Всички най-добри футболисти са при нас - казали от рая.
- Обаче пък съдиите са при нас - отговорили от ада.
- Влюбен съм във Франция! Просто я обожавам тази страна!
- Та ти никога не си ходил във Франция!?
- Аз не съм, но жена ми ходи по два пъти в годината...