Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един поръчал във фирма за производство на костюми за балове с маски Адамово листо. Изпратили му го, но той го върнал с писмо, че… “Листото не е достатъчно голямо за да покрие неговите претенции.." Изпратили му ново. Върнал и него със същото писмо. Направили му трето - гротескно голямо до под коленете, той върнал и него. Тогава президента на фирмата му върнал парите с писмо: “След като Ваште претенции са толкова големи, че моята фирма не може да ги покрие, пъхнете си ги в ухото и се маскирайте като бензиноколонка…”
Семейни 3,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат радио Ереван: - Каква е разликата между адажио и арпеджио? Мълчание. След малко радиото отговаря: - Абе хората няма какво да ядат, а вие тука ни занимавате с глупости. Интервю за работа: - Добър ден, за обявата за бригадир съм дошъл. - Имате ли опит. - Да. - Някакви въпроси? - За заплатата, колко ще е? - 800 лева. - Но в обявата пишеше 1200. - Довиждане. Нямате опит според нас. Нощ в прерията. Пред една палатка седят трима трапери и готвят вечеря. Изведнъж в храстите се чува шум. Първият трапер скача, вади пистолета и се шмугва в храсталака. От там се чува "Тряяяяяяс". Траперът се връща с огромна синина под окото и сяда мълчаливо при огъня. След малко отново нещо изшумолява в храстите. Вторият трапер вади пистолета и се шмугва в тях. Отново се чува "Тряяяс". Вторият трапер се връща с огромна синина под окото и също сяда мълчаливо до огъня. Трети път се чува шум в храстите. Третият трапер става, вади пистолетите и тръгва. Чува се "Тряяяс", последвано от два изстрела и отново "Тряяяяс". Първият трапер тихо прошепва на втория: - Абе, тоя два пъти настъпи мотиката май? Вaмпир влиза в хранителен магазин посред бял ден с гръм и трясък и вика на продавача: - Дай бързо един хляб! Продавача гледал, гледал и накрая питал: - Абе, как така хляб? Та ти си вампир! За какво ти е хляб? А вампира: - Вън стана катастрофа и отивам да си топя. Жена се прибира в къщи раздърпана и запотена. Мъжът й се подава и я пита: - Що си такава ма? - Мъжо, чакай сега ще ти обясня, не ме бий. - Аре по бързо, че нямам време. - Прибирам се аз от работа, влизам във входа и насреща ми един бандит. И ми вика: "Сега или ще ми пееш, или ще ми духаш. Иначе няма да те пусна". - И ти к’во направи? - пита мъжът. - А, ще му пея, за какъв се мисли тоя.