Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един поръчал във фирма за производство на костюми за балове с маски Адамово листо. Изпратили му го, но той го върнал с писмо, че… “Листото не е достатъчно голямо за да покрие неговите претенции.." Изпратили му ново. Върнал и него със същото писмо. Направили му трето - гротескно голямо до под коленете, той върнал и него. Тогава президента на фирмата му върнал парите с писмо: “След като Ваште претенции са толкова големи, че моята фирма не може да ги покрие, пъхнете си ги в ухото и се маскирайте като бензиноколонка…”
Семейни 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Грипът не е толкова страшен, по-страшни са усложненията след него. Знам това от личен опит. Точно след като изкарах грипа се омъжих за участъковия лекар. - Защо пиете толква много?! - Имам големи проблеми! - Какви проблеми може да имате?! - Какви проблеми?! Алкохолик съм! Надпис на кутия с цигари: “Министерство на здравеопазването съобщава, че всяка неизпушена цигара удължава работния ден с 8 минути!” - Докторе, моля ви, поговорете с жена ми... - Какъв е проблема? - Виждате ли, тя ми заяви, че за всеки път, когато правим с нея секс, ще трябва да й плащам по 40 долара... - Ами това се случва често, явно жена ви има синдром на Електра, характеризиращ се с невротични спазми, пораждани от циркулярна динамика на еротични импулси редом с вегетативна дистония... - Докторе, това ми е ясно. На мен не ми е ясно, защо аз трябва да й плащам по 40 долара, когато от всичките ми приятели взима по 20... Двама приятели докато пътували ги застигнала буря и останали да пренощуват в дома на богата вдовица. След 9 месеца единия от тях получил писмо от адвоката на вдовицата и ужасен позвънил на другия: - Помниш ли, че по време на похода ни пренощувахме в дома на една вдовица?... - Помня.... - Помниш ли как ти няколко пъти ходи в нейната стая и след това се хвали колко добре си я оправил? - Ами.... помня.... - Ти да не си използвал моето име? - Ъъъъ... да..., защо, да не би да е родила? - Не, но можеш да ме поздравиш! Вдовицата е умряла и ми е завещала цялото си състояние.