Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На учения, сержант се обръща към войник: - Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? - Разбира се, - отговаря Петров - Вземи братче! - Не отговаряте по устав. Повтарям въпроса. Редник Петров! Остана ли ви вода в манерката? - Съвсем не, господин сержант!
Военни 4,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината : - Защо минахте на червено? Пияният шофьор: - Защото от бялото получавам киселини. Служител в офис пита свой колега: - Мите, ти още ли си тук? Нали трябваше да тръгнеш по-рано за погребението на тъщата! - Да, но първо работата, после удоволствието. Ако ти отиваш на гости - това се нарича хуманитарна помощ; ако на теб ти идват на гости - това вече е рекет. В цирка. Конферансието обявява: -А сега, атлет вдига 200 кг. с една ръка! От публиката - глас: -Измамници, мошеници! Друг номер: -А сега, невиждано, нечувано, жена върти 50 обръча едновременно! Пак: -Измамници, мошеници! Конферансието: -И сега, за пръв път, невиждано, нечувано, само днес, човек скача от купола на цирка без осигурително въже и без мрежа на арената! -Къде ме водите, измамници, мошеници?! - Какво работиш? - А-а-а, не казвам. Много е секретно и много пари ми плащат. - И колко получаваш? - По 1000 на бомба...