Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво представлява тайната полиция? - Сърцето на родината. - Защо? - Защото бие, бие, бие...
Други 1,716 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младоженци нямали пари и се наложило да прекарат първата си брачна нощ в дома на родителите на булката. На другата сутрин не се появили на закуска и по обяд майката на младоженката попитала: - Някой виждал ли е Тони и Мариън? Осемгодишното братче на булката отговорило: - Аз видях Тони снощи към десет и половина. Надникна в стая та ми и каза, че искал да го вкара, затова му трябвал вазелин. Тъй като не знаех къде е, аз му дадох лепилото си за самолетни модели. Два болта се къпали в едно масло, излезнали, взели си хавлииките и се изпънали на шезлонгите да отмарят. Единият казал: -Абе брато дай тая вечер да забием по някоя гайка бе. -А другия болт отговорил: -заеби брато опасно е, ши вземем да пипнем някоя ръжда. Една слънчева неделна утрин две жени отишли да поиграят голф. Още първата топка обаче литнала надалеч право към група мъже край съседната дупка. Топката ударила един от мъжете, той веднага спуснал ръце пред слабините си в очевидна агония и се строполил на земята. Жената изтичала при него и започнала да се извинява. После му обяснила, че е лекар. - Моля ви, позволете ми да ви помогна. Ще облекча болката ви, само ми позволете! - Няма нужда, ще се оправя - отвърнал през стиснати зъби мъжът, легнал на тревата с ръце пред слабините. Но жената настояла и накрая той й позволил да му помогне. Тя внимателно отстранила ръцете му от слабините, разкопчала панталоните, бръкнала вътре и започнала да го масажира. След няколко минути го попитала: - Е, как е сега? - Великолепно - отвърнал мъжът. - Но палецът продължава да ме боли ужасно. В час по математика Иванчо се загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита: - Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка? - Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум! Ако в бензиностанциите се пазаруваше както в българските аптеки: -Добър ден! Заредете ми гориво. -Какво да бъде? Бензин или дизел? -Май бензин беше. -Какъв вид да бъде? -Безоловен, оловния ми цапа ауспуха и мирише лошо. -Вече не се произвежда бензин с олово, от няколко години. Аз Ви питах 95 или 98 да сложа? -Ами не знам, има ли някаква разлика? 98 трябва да е по-пречистен, нали? -Добре. -Уф, ама той бил скъп. Сложи ми 95, пет килограма! -Господине, бензина се мери с литри, пет литра ли желаете? -Слагай там, ти знаеш...Взел съм само 4 лева, ще ми стигнат ли? -Не, само за 2 литра имате пари. -Големи скъпари сте тук! Сложи ми само 400 грама, за да ида до другата бензиностанция, там направо сипват, без да ми задават глупави въпроси.