Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятелски семейства отишли на пикник в планината и мъжете почнали да правят скарата а жените нищо не правели по едно време единият се провикнал: - Е какъв гот им е на жените да седят и да чакат яденето да стане. - Мани, мани какви ебачи се пишехме, сега готвачи станахме!
Разни 2,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Току що женен мъж пита баща си: - Татко, а защо казват - меден месец? - Знаеш ли, по принцип целият семеен живот е каца с гадости, която отгоре има тъ-ъ-ъничък слой мед - изгребваш го още първия месец - затова му викат меден месец. - Аха. явно аз моята бъчва съм я отворил от обратната страна. Марийка пита: - Мамо, като се прави секс кой забременява? - Този, който е отгоре, разбира се. - Лелее, значи Иванчо е жив зян. Две мутри точно след новогодишните празници. И двамата са получили за подарък часовник и спорят, на кого часовника е по-добър. - Моето "Картие" е десет пъти по-скъпо от твоя "Тисо", бе! - доволно казва единият. - Затова пък, моят върви по-бързо... - не остава длъжен другият. Пинокио доволно разтъркал ръце и.....се запалил !!! Двама съседи си говорят: - Ей, много рано са ти пораснали дините! - Това не са дини, а грах. - И сливата ти много рано е окапала. - Това не е слива, а череша. - Е добре де, дай да не се караме... Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите. - Това не е славейче, а гайгеров брояч.