Едно ченге - катаджия - вижда странна гледка: едно полско Фиатче приближава към него, ама цялото се тресе и подскача.
Спира го и пита шофьора :
- Абе колега… К"во става? Що ти подскача така колата?
- (Хлъц) (Хлъц) Ми не знам… (Хлъц) (Хлъц).
Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва:
-Слънцето залязва.
Вторият поглежда хоризонта и допълва:
-Откога не съм виждал такъв красив залез.
Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и плюейки вода го питат:
-Защо?!?
-Първия за офтопик, втория за флууд.
-Кретен, ти полудя ли бе!
"Модераторът" спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите:
-За обида - бан!