Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обама е президент, но много моля да не наричате Белия дом Черния дом. Това е разисъм. Наричайте го Афро-американския дом.
Политически 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Краен седесар, покрусен от президентските избори, задал въпрос в ефира на Радио Ереван: - Възможно ли е да има по-лоша президентска двойка от тази на Георги Първанов - Ангел Марин? Арменското радио направило своето проучване и след три дена отговорило: - Възможно. Двойката Ангел Марин - Георги Първанов! - Хайде да си изброим плюсовете и минусите един на друг. - Добре, ти си първа. - Ти си добър човек. - Цици. - Келнер, този шницел изобщо не може да се яде! - Мога да ви предложа пържола, сър. - Е, да, но разбирате ли, аз вече нахапах шницела… - Имаме и нахапани пържоли, сър Държавният балет на Чукотка е на гастрол във Франция. Играят "Лебедово езеро". Колосален успех. След представлението интервюират ръководителя на трупата: - Колко време репетирахте, за да постигнете това съвършенство? - Шест месеца и две седмици. Всъщност, репетирахме само две седмици, а шест месеца се опитвах да им обясня какво е това лебед. Писането е едно приключение. В началото то е играчка и забавление. После става господарка-любовница, после - господар, след това - тиранин. Последната фаза е тази, че тъкмо когато сте готови да се примирите с робското си положение, вие убивате чудовището и го хвърляте на публиката.Уинстън Чърчил